Almanya’da Nürnberg’de bulunan Nutrichem Diat + Pharma Gmbh firması tarafından inkospor markasıyla üretilmektedir. En son teknolojik yapısıyla kendi laboratuvarlarında geliştirilerek kendi üretimini gerçekleştirmektedir.

Spor beslenme ürünlerinde araştırma,  geliştirme, üretim ve kalitesiyle Avrupa’nın kendine ait en modern sanayi tesislerinde üretilmektedir. Sporcu beslenme ürünlerinde çok  üstün yüksek üretim standardına tabidir. Bu yüksek kaliteli standart inkospor ® ürünlerinin eşsiz kılar. Bu gerçeklik sektöründe birçok rakipleri karşısında önemli bir üstünlük sağlıyor.

INKO Almanya ve Avrupa’da spor beslenme ürünlerinin satışında en önemli şirketlerinden biridir. Yani, Avusturya, İsviçre ve Fransa’da şirket ticaret misyonları aracılığıyla diğer birçok Avrupa ülkesinde ayrı ayrı şirketler tarafından temsil edilmektedir. Türkiye’de tek yetkili distribütörü Akdoğdu Sportif Ltd tarafından temsil edilmektedir.

Kalite

Inkospor ® Spor Beslenme ürünleri kendine ait Avrupa’nın en modern üretim tesislerinden biri  olarak GMP (iyi üretim uygulamaları, en yüksek standartlarda Good Manufacturing Practice) dünyanın en iyi hammaddeleriyle ve DIN EN ISO 9001 sertifikalarıyla sıkı kalite kontrollerden geçerek en yüksek saflık güvencesiyler üretilir. Laboratuvarlarımızda tüm hammaddeler kimya, gıda teknolojisi ve mikrobiyoloji analizlerinden geçmekte olup en kaliteli hammaddeler kullanılmaktadır.

  • Tüm ürünler Almanya’da üretilmektedir – “Made in Germany”
  • Carnipure – Kaliteli karnitin L-Carnipure™ – %100 L-Carnitin
  • Clarinol kaliteli CLA Clarinol™, devedikeni yağından özel işlemlerden geçirilerek üretilen yüksek kaliteli CLA
  • Creapure – Tüm X-TREME CREATINE ürünleri kaliteli Kreatin monohidrat Creapure® içermektedir.

Iso Sertifika